Angielski dla malucha — Gdynia

Nauka języka obcego jest szczególnie ważna dla najmłodszych dzieci. Odpowiednio zastymulowane połączenia mózgowe pozwalają przyswoić znacznie więcej informacji niż u dorosłego, dzięki czemu maluch ma szansę naprawdę dobrze, a przede wszystkim w naturalny sposób zacząć posługiwać się angielskim. Niebanalną rolę w całym procesie odgrywa wybór odpowiedniej placówki przedszkolnej. Niepubliczne Przedszkole Montessori Nr 1 w Gdyni z oddziałami przy ul. Nowodworcowej oraz Narutowicza zapewnia efektowną, ciekawą i skuteczną naukę wspomnianego języka już w najmłodszych grupach. Poprzez zabawę, używanie odpowiednich gadżetów i stosowanie sprawdzonych metod młody człowiek bez wysiłku przyswaja coraz więcej słówek, zwrotów i dzięki temu nabywa nowe umiejętności w zakresie posługiwania się językiem.

Jak wybrać najlepsze przedszkole z angielskim dla malucha w Gdyni?

Na rynku edukacyjnym istnieje wiele placówek — zarówno prywatnych, jak i państwowych. Warto poznać i zrozumieć potrzeby swojego dziecka, zanim wybierzemy jedną z nich. Nasze Przedszkola Montessori nr 1 prowadzone w duchu filozofii Montessori pozwalają zaspokoić dziecięcą potrzebę poznawania świata przy jednoczesnym poszanowaniu dla uczuć i emocji młodego człowieka. Przemyślany system nauczania stawia malucha w centrum uwagi, ale też uczy go wrażliwości na potrzeby innych i funkcjonowania w społeczeństwie. Wynikiem tego jest m.in. wprowadzenie nauki języka angielskiego, ale z naciskiem na jego praktyczne wykorzystanie w codziennym życiu.

Czym jest pedagogika w duchu Marii Montessori?

To system oparty na stwierdzeniu, że każde dziecko jest inne i w związku z tym ma różne potrzeby oraz postrzega świat na swój indywidualny sposób. To z kolei decyduje o jego możliwościach poznawczych — także tempie nauki. Przede wszystkim jednak — maluch jest traktowany podmiotowo, co daje mu możliwość lepszego poznawania świata, rozwijania pasji, ale tez wyrażania emocji. W ramach zajęć dzieci poprzez zabawę przechodzą do elementów pracy, a każdy etap rozwoju jest traktowany jako naturalny i konieczny do przejścia w indywidualnym tempie.

Wybierz sprawdzone przedszkole Montessori nr 1 w Gdyni z językiem angielskim dla Twojego malucha

Wszystkich rodziców, którym zależy na uważnym towarzyszeniu maluchowi w rozwoju, wychowaniu w duchu rodzicielstwa bliskości, tym, którzy nie lubią narzuconych schematów — polecamy zapisanie dziecka do naszego przedszkola w Gdyni. Oprócz języka angielskiego oferujemy mnóstwo ciekawych zajęć, przyjazną atmosferę, smaczne posiłki i wiele innych atrakcji. W przypadku zainteresowania ofertę zapraszamy do kontaktu — z chęcią odpowiemy na każde pytanie.

Zadzwoń lub napisz: 

+48 500555533

[email protected]