Godziny otwarcia naszych placówek:
Niepubliczne Przedszkole Montessori nr 1 w Gdyni
07.00-17.00 od poniedziałku do piątku
Punkt Przedszkolny Montessori nr 1 w Bojanie
07.00-17.00 od poniedziałku do piątku

Nasze przedszkole

Chcesz, żeby Twoje dziecko rozwijało się zgodnie ze swoimi predyspozycjami, nauczyło się samodzielności i podejmowania wyzwań? Zapraszamy do kontaktu z przedszkolem Montessori Nr1! Prowadzimy  niepubliczną placówkę znajdującą się w Gdyni przy ulicy Gabriela Narutowicza 17, oraz w Bojanie przy ul. Dworskiej 1, w których zapewniamy maluchom w pełni indywidualne podejście dostosowane do ich potrzeb. Gwarantujemy, że w naszym prywatnym przedszkolu Twoja pociecha dowie się, co to szacunek dla drugiego człowieka, zbuduje poczucie własnej wartości i nie będzie bało się wychodzić z własną inicjatywą.

Prywatne przedszkole dla dzieci z Gdyni i Bojano,

oraz okolic

W prywatnym przedszkolu MontessoriGdyni i Bojano uczymy najmłodszych szacunku nie tylko dla ludzi i ich pracy, ale też zwierząt, a także środowiska naturalnego. W tym celu zapewniamy naszym podopiecznym stały kontakt z przyrodą za sprawą pięknego ogrodu oraz bezpiecznego placu zabaw. Organizujemy również imprezy okolicznościowe dla dzieci, dzięki którym maluchy poznają polską tradycję, a jednocześnie uczą się szacunku do innych kultur i religii. Skontaktuj się z niepublicznym przedszkolem Montessori nr 1

Prywatne Przedszkole Montessori nr 1 w Bojanie nie prowadzi grupy Toddlers – czyli grupy dwulatków. Przyjmujemy dzieci w wieku 2,5 do 5 lat. Realizujemy program MEN, a co za tym idzie przedszkole posiada tzw. „zerówkę”.