Nasze przedszkolaGdyni

Chcesz, żeby Twoje dziecko rozwijało się zgodnie ze swoimi predyspozycjami, nauczyło się samodzielności i podejmowania wyzwań? Zapraszamy do kontaktu z przedszkolem Montessori Nr1! Prowadzimy dwie niepubliczne placówki znajdujące się w Gdyni przy ulicy Gabriela Narutowicza 17, a także Nowodworcowej 8, w których zapewniamy maluchom w pełni indywidualne podejście dostosowane do ich potrzeb. Gwarantujemy, że w naszych prywatnych przedszkolach Twoja pociecha dowie się, co to szacunek dla drugiego człowieka, zbuduje poczucie własnej wartości i nie będzie bało się wychodzić z własną inicjatywą.

Prywatne przedszkola dla dzieci z Gdyni

W prywatnych przedszkolach MontessoriGdyni uczymy najmłodszych szacunku nie tylko dla ludzi i ich pracy, ale też zwierząt, a także środowiska naturalnego. W tym celu zapewniamy naszym podopiecznym stały kontakt z przyrodą za sprawą pięknego ogrodu oraz bezpiecznego placu zabaw. Organizujemy również imprezy okolicznościowe dla dzieci, dzięki którym maluchy poznają polską tradycję, a jednocześnie uczą się szacunku do innych kultur i religii. Skontaktuj się z niepublicznym przedszkolem Montessori!

GALERIA RODZICA

projekt-1ztlem.png

Centrum Szkoleniowe Montessori

Uniwersytet Dziecięcy, kursy i warsztaty z metody Marii Montessori