Przedszkole nasze jest w trakcie realizacji projektu w ramach

Regionalnego Programu Operacyjnego

Województwa Pomorskiego
na lata 2014-2020

 Niepubliczne Przedszkole Montessori nr 1

w Gdyni  ul. Narutowicza 17

  oraz

Punkt Przedszkolny Montessori Nr 1 

przy ul. Nowodworcowej 8 

           

 

Zadzwoń do nas 500 555 533 , lub napisz

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości


  tu proszę wpisać kod:

  aby wysłać wiadomość proszę wpisać kod captcha (zabezpieczenie)

  O nas :

  Przedszkole działające zgodnie z filozofią Marii Montessori w Gdyni – poznaj dwie lokalizacje

  Nasze przedszkola Montessori mieszczą się w przestrzennych budynkach w dwóch lokalizacjach na terenie Gdyni. Wyposażone są w jasne, duże klasy, bogato zaopatrzone w pomoce edukacyjne Montessori i różne sprzęty spełniające potrzeby dzieci. Nasi podopieczni mogą korzystać z pięknego ogrodu czy placu zabaw, które położone są bezpośrednio przy obiekcie. Tereny obu placówek sprzyjają spacerom na świeżym powietrzu, z czego maluchy chętnie oraz często korzystają. Dbamy o to, by każdy z nich miał zapewnione optymalne warunki do rozwoju, zgodne z zainteresowaniami i potrzebami. W naszym przedszkolu niepublicznym dzieci mają również okazję przeżyć swoją pierwszą przygodę z językiem angielskim, co znacznie przyspiesza, a także ułatwia naukę w przyszłości. Oprócz codziennych lekcji nauki angielskiego poprzez zabawę, zatrudniony jest native speaker, który pracuje z dziećmi rozmawiając tylko po angielsku również językiem migowym. Nasze dzieci uczą się gry w szachy, oraz poznają tajniki robotyki z programowaniem. Jednocześnie troszczymy się o to, by na naszych zajęciach panowała życzliwa oraz rodzinna atmosfera, sprzyjająca dobremu samopoczuciu dzieci. Dla ich pełnego bezpieczeństwa na terenie placówek zainstalowany jest monitoring – zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku.

  Co wyróżnia nasze prywatne przedszkole ?

  1.  pracujemy z dziećmi według filozofii  Marii Montessori,
  2. mamy doskonałą wykwalifikowaną i przemiłą kadrę,
  3. logopedę i psychologa na miejscu,
  4. piękny, duży ogród z własnym placem zabaw,
  5. jasne, nowe, przestronne klasy,
  6. profesjonalny gabinet do terapii z integracji sensorycznej, oraz specjalistę,
  7. bliskość plaży, lasu jak również centrum,
  8. język angielski dla maluchów 5 razy w tygodniu,
  9. smaczne jedzenie podawane na porcelanowych naczyniach,
  10. gwarantujemy wszystkie diety uczuleniowe,
  11. monitoring obiektu z nagrywaniem do 30 dni.

  Cele programowe naszego przedszkola :

  1. wspieranie indywidualnego rozwoju dziecka,
  2. porządkowanie bodźców, doznań i doświadczeń,
  3. kształcenie percepcji (wielozmysłowe doświadczanie),
  4. rozwijanie koordynacji wzrokowo-ruchowej i przestrzennej,
  5. ćwiczenie motoryki małej i dużej (precyzja ruchów),
  6. kształtowanie pojęć kluczowych do opisywania otaczającego świata,
  7. kształtowanie umiejętności komunikacyjnych.

   

  Przedszkole niepubliczne z angielskim dla malucha

  Nasze prywatne przedszkola w Gdyni realizują zarówno wybitną koncepcję Marii Montessori, jak i założenia nowej podstawy programowej. Ramowy plan zajęć jest dostosowany do zaleceń Ministerstwa Edukacji Narodowej traktujących o wychowaniu dzieci w wieku przedszkolnym. Nasza kadra nauczycielska jest doskonale przygotowana do realizowania przyjętego przez przedszkole programu – zarówno pedagogicznie, jak i językowo, a także w kierunku edukacji w idei Marii Montessori. Nauczyciele nasi są jednocześnie wykładowcami na prowadzonych przez Centrum Szkoleniowe Montessori w naszych przedszkolach Kursach Przedszkolnych Pedagogiki Marii Montessori.

  Miejsce dobre dla każdego – prywatne przedszkole Montessori w Gdyni

  Nasze przedszkola niepubliczne to placówki, gdzie dzieci uczone są szacunku dla różnych religii i kultur. Zachęcamy rodziny do dzielenia się elementami swoich tradycji, jednocześnie dbając o założenia filozofii Marii Montessori, która powstała na podwalinach światopoglądu chrześcijańskiego. W efekcie maluchy wychowywane są w duchu wartości uniwersalnych, takich jak szacunek i miłość do drugiego człowieka, a także zwierząt czy natury. Nasi nauczyciele wprowadzają elementy obchodzenia polskich świąt narodowych, w tym świąt kościelnych. Jednocześnie uznajemy wagę świąt innych kultur oraz religii. Jeśli rodzice wyrażą taką wolę, jesteśmy otwarci na to, by podzielili się swoimi tradycjami i sposobem ich obchodzenia z pozostałymi podopiecznymi naszych przedszkoli Montessori.

  Czesne  : opieka całodzienna (7.00 – 17.30 )
  wszystkie zajęcia z założenia programu MEN , dodatkowe : angielski, zajęcia z monitorem multimedialnym, oraz robotyka z programowaniem, rytmika, gimnastyka korekcyjna, koszykówka, taniec, plastyczne i artystyczne oraz opieka podstawowa  logopedy i psychologa – 1200 zł

  Przy zapisach wnoszone jest wpisowe wysokości 1000 zł .

  Zdrowe jedzenie dostarczane przez sprawdzoną firmę kateringową.

  Cztery posiłki dziennie : śniadanie, drugie śniadanie, obiad i podwieczorek,  to 

  koszt 13,00 zł za jeden dzień ( płatne po miesiącu , za dni kiedy dziecko jest w przedszkolu).

   

  Rodzicom posyłającym do placówki więcej niż jedno dziecko przysługują ulgi systemowe w wysokości:

  – 20 % stawki czesnego na każde kolejne  dziecko (o ile razem uczęszczają do przedszkola)

   

   

  Aktualności z życia codziennego przedszkola  znajdziecie Państwo na stronie facebook.com ,

  proszę „kliknąć”   Strona na Facebook